Wedstrijdschema EK 2019
E i n d h o v e n

Wedstrijdschema en resultatenoverzicht

Ons team is op het moment in Gondomar (Portugal) voor de Portugese Open 2019. Hieronder kun je ons wedstrijdschema en de resultaten bekijken.

Wedstrijdschema & Resultaten 25 april 2019:

Tijd (NL)

Tijd (PO)

Team

Score

Team

15:00

14:00

Tech United

14 - 0

5DPO

16:00

15:00

Falcons

1 - 0

VDL Robot Sports

17:00

16:00

Cambada

3 - 0

5DPO

18:00

17:00

VDL Robot Sports

0 - 10

Tech United

 

Wedstrijdschema & Resultaten 26 april 2019:

Tijd (NL)

Tijd (PO)

Team

Score

Team

10:00

09:00

Falcons

0 - 13

Cambada

11:00

10:00

5DPO

0 - 3

VDL Robot Sports

14:00

13:00

Tech United

12 - 1

Falcons

15:00

14:00

VDL Robot Sports

0 - 7

Cambada

16:00

15:00

5DPO

0 - 4

Falcons

17:00

16:00

Cambada

2 - 0

Tech United

18:00

17:00

Falcons 

3 - 0

VDL Robot Sports

19:00

18:00

Tech United

6 - 0

5DPO


Wedstrijdschema & Resultaten 27 april 2019:

Tijd (NL)

Tijd (PO)

Team

Score

Team

10:00

09:00

Cambada

16 - 0

5DPO

11:00

10:00

VDL Robot Sports

1 - 8

Tech United

12:00

11:00

Falcons

0 - 17

Cambada

13:00

12:00

5DPO

0 - 6

VDL Robot Sports

15:00

14:00

Tech United

19 - 0

Falcons

16:00

15:00

VDL Robot Sports

0 - 12

Cambada

17:00

16:00

5DPO

0 - 14

Falcons

18:00

17:00

Cambada

0 - 1

Tech United

 

Wedstrijdschema & Resultaten 28 april 2019:

Rooster voor de halve finales:

Tijd (NL)

Tijd (PO)

Team

Score

Team

10:00

09:00

Cambada

12 - 0

VDL Robot Sports

11:00

10:00

Tech United

10 - 1

Falcons

Rooster voor de finales:

Tijd (NL)

Tijd (PO)

Team

Score

Team

13:00

12:00

VDL Robot Sports

0 - 3

Falcons

14:00

13:00

Cambada

2 - 1

Tech United

 

Resultaten overzicht:

Overzicht

Team

Goals voor

Goals tegen

Goals verschil

Gewonnen

Gelijk

Verloren

Rang

Name

1

CAMBADA

70

1

69

7

0

1

2

Tech United

70

4

66

7

0

1

3

Falcons

23

61

-38

4

0

4

4

VDL Robot Sports

10

41

-31

2

0

6

5

5DPO

0

66

-66

0

0

8