Problemen voor Tech United!

1 april 2014

Op de eerste set-up dag van de German Open in Magdeburg is Tech United in de problemen gekomen. Bij het nakijken van de speakers voor de spraak werd AMIGO op een plateau op tafel gezet. Bij het terug naar de grond brengen van onze zorgrobot ging het echter mis. Teun Derksen struikelde en verloor de grip op AMIGO waardoor hij op onfortuinlijke wijze van tafel is gegleden. Hierdoor is de rechterarm van onze zorgrobot volledig afgebroken, zie foto. Aangezien AMIGO grotendeels rechtshandig is zal dit grote gevolgen hebben bij het uitvoeren van de challenges tijdens het toernooi.

Teamleider Janno Lunenburg vraagt zich af of het nog zin heeft om het toernooi te vervolgen.

We houden jullie op de hoogte!

Update:Dit was natuurlijk een 1 april grap! We zijn blij met de leuke reacties en uiteraard ook met het grote aantal mensen dat erin was getrapt!

'



Sponsors

Samenwerking

About Tech United

Tech United is a multidisciplinary team of (former) students, PhD’s and employees of the Eindhoven University of Technology that focusses on the development of robotics. Knowledge of mechanical engineering, electrical engineering and computer algorithms are used to solve problems. Tech United's home base is the RoboCup stadium at the Eindhoven University of Technology.
© Copyright 2023 - TechUnited - All Rights Reserved

Contact

Visitor address

Tech United Eindhoven
De Lampendriessen 30, TU/e campus Eindhoven
Building: Impuls
Office: RoboCup Stadium

Newsletter

Blijf op de hoogte! Schrijf je in voor onze nieuwsbrief.

Social Media

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram